پردیس سینما گالری ملت
پنجشنبه، 28 تیر 1397


اخبار پردیس سینمایی ملت


نمایشگاه نقاشی و نقاشیخط «ایرانشهر» در گالری پردیس ملت افتتاح شد

نمایشگاه نقاشی و نقاشیخط «ایرانشهر» شب گذشته با حضور مدیران حوزه تجسمی، هنرمندان و اصحاب رسانه در گالری پردیس ملت گشایش یافت. 
به گزارش موسسه تصویر شهر سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران، این نمایشگاه شب گذشته با حضور مجید ملانوروزی (مدیرکل مرکز هنرهای تجسمی وزارت ارشاد)، بهروز افخمی، مرجان شیرمحمدی، غلامرضا نامی، بابک اطمینانی، احمد محمد پور، احمد آریا منش، هادی روشن ضمیر، رضاحسینی و رضا هدایت در گالری پردیس ملت افتتاح شد. 
بنابراین گزارش، گالری مجازی آرتیبیشن که با شعار و هدف حمایت از اهالی هنر شکل گرفته است با همکاری گالری پردیس ملت فراخوان نمایشگاه "ایران شهر" را در مهرماه سال جاری منتشر کرد که با استقبال بسیار خوبی از سوی هنرمندان و گالری‌های سراسر کشور روبرو شد. با توجه به محدودیت‌های تعداد آثار قابل نمایش و با بررسی آثار ارسالی به دبیرخانه این نمایشگاه 100 اثر از هنرمندان جوان در کنار هنرمندان پیشکسوت و با سابقه از شهرهای شیراز، اصفهان، تبریز، کرمان، کرمانشاه، اهواز، اردبیل و ... انتخاب شدند.
علاقمندان می توانند برای بازدید از نمایشگاه «ایران شهر» تا سوم دی ماه همه روزه از ساعت 11 الی 20 به گالری پردیس ملت واقع در خیابان ولیعصر(عج)، ابتدای بزرگراه نیایش، روبروی بزرگراه کردستان، پردیس سینمایی ملت، طبقه منفی 2 مراجعه کنند.

تمام حقوق مادی و معنوی سایت به پردیس سینما گالری ملت تعلق دارد .