پردیس سینما گالري ملت
شنبه، 2 شهریور 1398


اخبار پردیس سینمایی ملت


اختتامیه ششمین دوسالانه نقاشی دامون فر جمعه 1 بهمن در پردیس ملت برگزار شد

 آیین اختتامیه ششمین دو سالانه نقاشی دامون فر در پردیس سینمایی ملت با حضور چهره های شاخص جامعه هنری و بیش از 400 نفر از هنرمندان جوان، عصر جمعه اول بهمن ماه با ادای احترام به آتش نشان های حادثه ساختمان پلاسکو،برگزار شد.
اجرای مراسم همچون دوره های گذشته بر عهده علی ضیاء بود.
سیف الله پویاراد،مدیر دوسالانه نقاشی دامون فر: هنرمندان به ویژه هنرمندان جوان آیینه  شفاف از جامعه خود هستند ما باید جامعه را به دست جوانان بسپاریم تا آینده را رقم بزنند.
آیدین آغداشلو، رییس شورای داوری: هنرمندان جوان باید برای رسیدن به موفقیت در کنار تلاش فراوان؛ صبر و حوصله  پیشه کنند. بسیاری از هنرمندان 20 ساله از دوران 20 سالگی من بهتر هستند و اگر همینطور ادامه دهند آینده درخشانی خواهند داشت. 
یورگن بران مدیر بخش خاورمیانه «فابرکاستل »: ما نفر اول در ششمین دو سالانه نقاشی دامون فر را به آلمان دعوت خواهیم کرد تا با نحوه کار شرکت ما آشنا شود و یک گالری نقاشی برایش در آلمان برپا می کنیم.
سید علی احمدی مدیرعامل موسسه تصویر شهر: با همکاری سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران،  و با اجازه از هیات داوران قصد داریم از پنج هنرمند  ششمین دو سالانه نقاشی دامون فر به دليل نگاه محتوايي و توجه به مفاهيم و مضامين تقدیر کنیم و از اولین نمایشگاهی که بر پا می کنند یک اثر را خریداری کنیم.
در پایان مراسم تقدیر از هیات داوران گلناز فتحی، پویا آریان پور، فرح اصولی، بهنام کامرانی و معصومه مظفری انجام شد.
دوسالانه دامونفر از 24 دی ماه در سینما گالری پردیس ملت آغاز به کار کرده که بخش نمایشگاهی آن تا چهارم بهمن ماه دایر خواهد بود.
 

تمام حقوق مادی و معنوی سایت به پردیس سینما گالري ملت تعلق دارد .