پردیس سینما گالري ملت
سه شنبه، 5 مهر 1401


اخبار پردیس سینمایی ملت


ششمین دوره جشنواره هنر برای صلح در پردیس ملت افتتاح می شود

با تمرکز بر موضوع محیط زیست؛
ششمین دوره جشنواره هنر برای صلح در پردیس ملت افتتاح می شود
ششمین جشنواره بین المللی «هنر برای صلح» با تمرکز بر موضوع محیط زیست ، با حضور هنرمندانی از ایران و 31 کشور جهان ساعت 17 روز جمعه 23 شهریورماه در گالری پردیس ملت افتتاح می شود. 
به گزارش روابط عمومی موسسه تصویر شهر، در این دوره از جشنواره بیش از 250 اثر در رشته های نقاشی، عکس، مجسمه، چیدمان، گرافیک، ویدئو آرت، سینما و تئاتر با موضوعات مربوط به صلح و محیط زیست به نمایش گذاشته می شود.
بنابراین گزارش، این آثار از کشورهایی چون آلمان، فرانسه، ایتالیا، اسپانیا، لهستان، انگلیس، سوئد، سوئیس ، برزیل، آرژانتین، ژاپن، چین، کره جنوبی، ترکیه، عراق، افغانستان و چندین کشور دیگر است که ۶۴ اثر در بخش عکس، ۳۴ اثر در بخش مجسمه، ۷۶ اثر در بخش نقاشی، ۱۰ اثر در بخش چیدمان، ۷ اثر در بخش ویدیوآرت، ۴۱ اثر در بخش فیلم و ۱۷ اثر در بخش تئاتر و پرفورمنس در معرض دید علاقمندان قرار می گیرد. 
ششمین دوره جشنواره هنر برای صلح با همراهی پردیس سینما گالری ملت، موسسه فرهنگی هنری رهنما، انجمن طراحان گرافیک ایران، خانه تئاتر، تئاتر باران، کارگاه تصویر تهران، گالری های ویستا، آرت سنتر، شیرین، فرشته، آتبین، فرمانفرما و موسسه رزآرت فرانسه 23 شهریور تا 6 مهر در پردیس ملت در رشته های تجسمی و سینما برگزار می شود.
علاقمندان می توانند برای بازدید از نمایشگاه در تاریخ یاد شده به گالری پردیس ملت واقع در خیابان ولیعصر (عج)، ابتدای بزرگراه آیت الله هاشمی رفسنجانی (نیایش)، پردیس سینمایی ملت، طبقه منفی 2 مراجعه کنند.

تصاوير خبر

Previous Next
تمام حقوق مادی و معنوی سایت به پردیس سینما گالري ملت تعلق دارد .