پردیس سینما گالري ملت
چهار شنبه، 9 آذر 1401


اخبار پردیس سینمایی ملت


ملت رتبه پنجم سینماهای پرفروش سال 97

 
پردیس‌های سینمایی آزادی، باغ کتاب و ملت به ترتیب در رتبه دوم، سوم و پنجم فهرست ۱۰ سینمای پرفروش سال ۹۷ قرار دارند.
 
به گزارش شهرنوشت و به نقل از رسانه خبری سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران، بر اساس آمار ارائه شده در مرکز آمار فروش سینما پردیس‌های سینمایی کوروش، آزادی، باغ کتاب، مگامال، ملت، چارسو، زندگی، سینما فرهنگ، سینما ماندانا و پردیس سینمایی ارگ رتبه‌های اول تا دهم پرفروشترین سینماهای تهران در سال ۱۳۹۷ را در اختیار دارند.
پردیس سینمایی آزادی که نیمی از سهام آن متعلق به سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران است با فروشی معادل ۱۳ میلیارد و ۳۰۱ میلیون و ۱۶۰ هزار تومان رتبه دوم جدول پرفروش‌ترین سینماهای تهران را در سال ۹۷به خود اختصاص داده است. این سینما سال گذشته یک میلیون و ۳۷ هزار و ۵۲۸ مخاطب را به سینما کشانده است.
پردیس سینمایی باغ کتاب تهران رتبه سوم را در فهرست سینماهای پرفروش سال گذشته داراست. این سینما توانست با فروشی معادل ۸ میلیارد و ۵۴۷ هزار و ۴۹۳ میلیون و ۸۴۹ هزار تومان ۷۲۰ هزار و ۸۸۸ را به سینما بکشاند. پردیس باغ کتاب امسال توانست به عنوان سرگروه سینمایی شناخته شود.
پردیس سینمایی ملت از جمله قدیمی‌ترین پردیس های سینمای شهر تهران محسوب می‌شود. این پردیس در سال گذشته ۵۸۷ هزار و ۸۵۷ مخاطب داشته است. و با فروشی معادل ۷ میلیارد و ۴۰۲ میلبون و ۲۶۰ هزار و ۷۰۰ تومان بعد از پردیس سینمایی مگامال رتبه پنجم سینماهای پر فروش را از آن خود کرده است. پردیس ملت سال گذشته برای دومین بار به عنوان «سینمای رسانه‌ها» در جشنواره فیلم فجر فعال بود.
 

تصاوير خبر

Previous Next
تمام حقوق مادی و معنوی سایت به پردیس سینما گالري ملت تعلق دارد .